Korvpalliplats sai uue katte

Loomise kuupäev 30.05.2024

Uue katte saanud Audru Kooli välikorvpalli väljak avati õpilaste ja õpetajate tulise korvpallimänguga.

Pasuna helide saatel asusid vabaviskejoonele kooli direktor ja õpilaste esindaja. Täpsem oli Markus Toodo, kes lunastas sellega õpilastele esimese rünnaku õiguse. Kuigi tahtmine oli mõlemal võistkonnal ülikõva, jäi punktiskoor esimesel poolajal avamata. Teisel poolajal panid õpetajad, keda toetas väljakul ka osavalla juht Priit Annus, oma kogemused maksma ja suutsid täpsete visetega mängu oma kasuks pöörata. Kohtunik Harry Lelle hoidis emotsionaalset ja kiiret mängu hästi ohjes ning võistlejad lõpetasid mängu üksteist sõbralikult tunnustades.

Õpilasi esindasid: Marcus Türkson, Andero Remmel, Markus Toodo,Oskar Pentma, Marten Kott ja Eduard Laanepõld.

Õpetajate võistkond: Kristi Kiirats, Kristofer Paulberg, Jaan Endrik Kirsi, Romet Luuk, Marek Jääger, Kuldev Suits ja Priit Annus.

Viimati muudetud 30.05.2024.