Täna muutus Audru Kool tõeliseks liikumisrõõmu ja julguse pesaks, sest Pärnumaa Spordiliidu algatusel toimus rühmatreeningute nädal, mis tõi meie neljandate klasside õpilasteni midagi täiesti uut ja erakordselt inspireerivat – akrobaatika tunnid.
Tunde viisid läbi särasilmsed ja energiat täis juhendajad Marje Arumäe ja Janne Ristimets, kes suutsid juba esimestest minutitest kaasata iga lapse. Nende juhendamisel avastasid õpilased, kui oluline on koostöö, tasakaal, julgus ja usaldus nii iseenda kui ka kaaslaste vastu.Lapsed õppisid kehakontrolli, lihtsamaid akrobaatilisi elemente ning oma keha võimaluste tundmist – ja seda kõike mänguliselt, turvaliselt ning suure rõõmu saatel.
Klassis valitses pidev elevus, kui prooviti uusi tasakaalupoose ning avastati, et “ma ei oska” võib väga kiiresti muutuda lauseks: “Ma suudan küll!”
Marje ja Janne õpetasid lastele, et akrobaatika pole ainult efektne kukerpall või julgus pea peale seista – see on ka oskus keskenduda, rahuneda, hingata ja üksteist toetada. Iga laps sai positiivse kogemuse, mis tõstis enesekindlust ja näitas, kui äge on proovida midagi uut.
Meie kooliperel on siiralt hea meel ja suur tänutunne, et Pärnumaa Spordiliit tõi selle võimaluse just meie õpilasteni.
Eriline aitäh Marjele ja Jannele, kes panid neljandikud rõõmust särama!
Tänane tõestas, et kui liikumisrõõm ja julgus kokku saavad, sünnib midagi tõeliselt võimast. Audru Kooli neljandikud on nüüd natuke tugevamad, natuke osavamad – ja kindlasti palju julgemad!
Viimati muudetud 18.11.2025.