Saavutused

I koht

• Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Selina Lebin, Hanna-Liisa Sutt, Karl Hindrik Seling, Kaur Konrad Tamm (juhendaja Kai Oraste)

II koht

• Pärnumaa terviseviktoriin - Astrela Angela Linder, Merje Toova, Delia Kuldsaar (juhendaja Vivika Lass)
  • Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Ragnar Rokk, Kevin Indrek Titson, Kris Oad, Gerth Georg Türin (juhendaja Kai Oraste)

III koht

• Pärnu õpioskuste võistlus - Jennifer Saar, Erik Kala, Kaur Konrd Tamm, Gregor Hendrikson, Rasmus Noormets (juhendajad Pille Raudla-Loode, Karin Sikkal)
  • Pärnu linna 4.-5.klasside rahvastepall - Kadi Mumme, Anette Feldmann, Laura Lepik, Nora Otsla, Sireli Kallas, Kaisa Lensment, Laura Lepp, Lisandra Šapkin, Helerine Sepp (juhendaja Vivika Lass)

4. koht

• Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Õnneliise Seling, Lisette Kandelin, Eliszabeth Tasa, Mia Strandberg (juhendaja Kai Oraste)

5. koht

• Pärnu linna 3. - 5. klasside murdmaajooks - Gerli Anete Vaaro (juhendaja Vivika Lass)
  • Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Porgandijaht - Meribell Puusild, Helen Todi, Catriin Oja (juhendaja Kai Oraste)

Eripreemia

• Kooliteatrite festival Väike Lava - Otto Linke, Kaspar Pentma, Uku Kandelin, Rasmus Koppel, Kristjan Lepp, Karl Kregor Kivine, Leela Tasane, Emma Pärnapuu, Madleen Rüütli, Elisabeth Mode, Adeliina Svirbut (juhendaja Kaire Leetsar)