eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

Audru Kooli 5. klassid on alates 29. jaanuarist kuni 9. veebruarini 2021 distantsõppel. Distantsõppe ja toidupakkide info 5. klassile on e-koolis. Distantsõppele on 5. klassid saadetud koostöös Terviseametiga ning kooskõlastatud Pärnu Linnavalitsuse haridusosakonnaga.

Tähelepanu teistele klassidele - jätkub kontaktõpe koolimajas, kuid palume haigusnähtudega laps koju jätta ning võtta ühendust perearstiga. 

 

Pärnumaa noorpoeetide konkursil Luuleprõmm läks meie kooli õpilastel suurepäraselt! Nooremas vanuseastmes saavutas I koha Kadi Mumme ja III koha Grete Leas. Keskmises vanuseastmes jäid I ja II kohta jagama Evelin Mets ja Günther Andreas Vaaro ning III koha sai Ingrid Pilme. Noori luuletajaid suunasid ja aitasid konkursiks valmistuda Ulla Lehtsaar ja Pille Raudla-Loode.

Skypark võrkpalli kooliliiga maakondlikul turniiril sai meie kooli võistkond koosseisus Kristel-Meriliis Vahtra, Kertu Killing, Laura Orasmäe, Andra Küber, Laura Kallas, Karolin Viljak, Janeli Kruuk, Laura Kurkul ja Elisabeth Lindmaa III koha. Tubli töö! Aitäh õpetaja Vivika Lass!

 

Neljapäeval 23. jaanuaril viisid Pärnu Kutsehariduskeskuse juuksuri eriala õpilased läbi juuksehoolduse õpitubasid 2., 3. ja 4. klasside õpilastele. Lisaks kasulikele näpunäidetele said soovijad endale värsked patsid või uhked värvilised soengud.

Täna ja homme toimuvad meie koolis ohutu bussisõidu koolitused. Eriline tänu koolituse korraldajatele AS Sebe, PÜTK ja Maanteeamet.

 

Endla teatri kohvikus 15. jaanuaril toimunud õpetajate mälumängus "Gulliveri kultuurikilb" võitis meie kooli õpetajate võistkond esimese koha! Palju õnne!

Soovime muuta meie laste vahetunde aktiivsemaks ning otsime võimalusi soetada erinevaid tegevusvahendeid vahetundide sisustamiseks.
Tallinna Moon Rotary klubi eestvedamisel oleme liitunud projektiga, mille kaudu on meil kõikidel võimalik vahendite soetamist toetada.
Projekti kaudu soetatakse kummikeksud ja footbagid.

Täpsem info https://vahetund.ee/audru-kool/ 

Alates esmaspäevast, 06.01.2020, on kõikidel klassidel uus TUNNIPLAAN!

 

 

Teisipäeva õhtul toimus 1.klasside aabitsapidu koos vanematega.

Alguses näitasid lapsed, mis nad olid ära õppinud ja hiljem tantsiti koos toredaid tantsumänge.

 
30. jaanuaril toimus üleriigiline Matamängude päev, millest võttis osa üle 200 kooli ja 9000 õpilase. Meie koolist osalesid 2.b, 3.a ja 3.b meeskonnad. Mäng oli kaasahaarav ja väga põnev! Lisaks meeskondade liikmetele said mängukäiku jälgida reaalajas ka lapsevanemad ja klassikaaslased.
 
Tulemusi saab vaadata lehelt http://games.99math.com/#/30jan/leaderboards

Meie 8. klassi õpilane Jakob Läänemets saavutas keemiaolümpiaadil 1. koha. Meie keemiaõpetaja ja Jakobi juhendaja on Ülle Vares. Õnnitlused!

Kooli sõbrapäeva playback toimub 14.veebruaril. Tule ja osale!

1. klasside aabitsapidu on juba järgmisel teisipäeval.

14.01.2019

Pärnu omavalitsuse lastega pered, kelle netosissetulek pereliikme kohta jääb pärast eluasemekulude mahaarvamist alla 540 euro kuus, võivad linnavalitsuselt küsida 7-19 aastate noorte huvihariduse ja huvitegevuse toetust.

Samasugust toetust maksti juba eelmisel aastal, kuid üksnes peredele, kes elasid endise Pärnu linna haldusterritooriumil. Osavaldade elanikele laienes huvihariduse ja huvitegevuse toetus selle aasta 1. jaanuarist. Ühtlasi suurenes piirmäär, alates millest on võimalik toetust taotleda – mullu said seda teha pered, kelle sissetulek pereliikme kohta jäi alla 500, tänavu alla 540 euro kuus. 

Arvesse lähevad osavõtutasud, kohalkäimiseks vajalik transpordikulu, isiklike vahendite soetamine, võistlustel, konkurssidel ja laagrites osalemine. Mitme lapse puhul arvestatakse toetust iga lapse kohta eraldi.

Oluline on, et kulutuse tegemisest poleks taotluse esitamise ajal möödas rohkem kui 31 päeva. „Kui ostate näiteks jalgpallisaapad, tuleb 31 päeva jooksul taotlus teha. Perioodilise makse puhul tehakse kord poolaastas selgeks sissetulek ja toetuse võib poolaastaks korraga määrata. Arvestame õpingute poolaastat, näiteks novembris taotlust esitades tuleb jaanuaris uus taotlus teha,“ rääkis linnavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Aika Kaukver.

Hüvitada võidakse kõik huvihariduse või –tegevuse kulud, kuid mitte rohkem kui 100 eurot lapse kohta. Sissetuleku piiriks on valitsuse kehtestatud töötasu alammäär, mis on sel aastal 540 eurot kuus. Leibkonna ühe liikme netosissetuleku leidmiseks liidetakse kõigi leibkonna liikmete sissetulekud, lahutatakse jooksva kuu eluasemekulud ja jagatakse tulemus leibkonna liikmete arvuga.

Toetusetaotluse võib esitada lapsevanem, perekonnas hooldaja, eestkostja või vajadusel lapse huvides lastekaitsetöötaja. Taotluse vormi saab alla laadida Pärnu linnavalitsuse kodulehelt, sellele on vaja lisada taotlust põhjendavad dokumendid ning tõendid leibkonna koosseisu ja sissetulekute kohta.

Täidetud taotlus ja lisatud dokumendid on vaja saata e-posti aadressil linnavalitsus[at]parnu.ee. Samuti võib ise tulla linnavalitsuse infolauda või elukohale vastava piirkonna hoolekandekontorisse, mis asuvad osavallakeskustes ning Pärnus Suur-Sepa 16, Metsa 14, Jannseni 5 ja Kaevu 27. Lisainfot saab linnavalitsuse sotsiaalosakonnast telefonilt 444 8120.
Selle aasta Audru Kooli jüripäevajooks toimub koolivaheajal, 23.aprillil, algusega kell 18.00.

Täpsem info tulekul.

Audru Kooli kunstiosakonna näitust saab vaadata Audru Muuseumis ja raamatukogus. 

Juhime tähelepanud, et alates 1. veebruarist toimub liinibusside liikumises muudatusi. Artikli leiab siit - https://parnu.postimees.ee/…/veebruar-toob-linnabusside-gra…

Lisaks leiab busside graafikuid siit - http://www.peatus.ee/#city;parnu-linn

Meie kooli 3.c klass tegi vahva projekti EV100 auks. Õpilased tegid ise lauamänge! Tulemused on muljetavaldavad!

Teisipäeval, 23.jaanuaril käis koolis külalisesinejaks Margaret Lankots, kes rääkis noortele rahast ja selle kogumisest.

Täna külastas Audru Kooli Eesti Evangeelse Luterliku kiriku peapiiskop Urmas Viilma. Külastuse käigus toimus 9. klassi õpilastele tund, kus mõtestati kiriku mõistet ning räägiti võrdlevast religioonist.

Audru Kooli võistkond osales Teaduslahingu Pärnumaa eelvoorus, kust võttis osa 15 võistkonda kümnest koolist. Tegemist on kolmandat korda Eestis toimuva teadusvõistlusega 7.-9. klassi õpilastele. Eelvoorud toimuvad kõigis Eesti maakondades, kus osaleb kokku umbes 600 koolinoort. Nuputamist oli toiduainetehnoloogia, inseneriteaduse, keskkonnateaduste ja teiste teadusvaldkondade aladel. Lisa saab lugeda Pärnu Postimehest.

 

Audru Kooli korvpallipoisid koosseisus Merko Aasaleht, Rolan Broberg, Marko Roosileht, Markkus Saarts, Marten Sai, Jarnet-Jüri Türin-Mölder, Enar Õismets saavutasid 8.–9. klasside poiste Pärnu maakoolide meistrivõistlused korvpallis 1. koha. Nende juhendajaks on õpetaja Taavi Hämarsalu. Sama meeskond tuli ka Pärnumaa meistrivõistlused korvpallis (B-klass) II kohale.

Alates sellest aastast saavad õpilased kanda uhiuusi spordisärke ja pükse, mis saadi kingituseks AS Danspinilt, kes teeb koostööd spordiriiete tootja Hummeliga. Kingitus sai teoks tänu Audru Korvpalliseltsingule ja abivallavanem Priit Annusele.

 

6. jaanuaril toimus Audru Koolis Forseliuse Seltsi juhatuse koosolek, kus toimus arutelu erinevatel teemadel. Tähtsamate teemadena võib välja tuua ees ootava üldkogu ettevalmistamise, loovtööde konkursi korraldamise ning Seltsi finantsküsimustega seotud teemad. Seoses nimetatud teemadega võeti vastu tähtsaid otsuseid, millest peagi kuulete.

Neljapäeval toimunud ülemaakondlikul laulukonkursil "Kaunim metsalaul" sai Audru Kooli ansambel I koha ja solistide arvestuses Tanel Vaikjärv II koha. Õnnitleme osalejaid ja täname juhendaja Tiia Tamme!

Alates 1. veebruarist algavad 2. klassi õpilastele ujumistunnid. Ujumas käiakse esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel, Tunnid toimuvad Pärnu Spordikooli ujulas (Koidula ujula), sinna viib ja toob koolibuss. Õpilastel peavad kaasas olema ujumisasjad, käterätt ja pesemisvahendid.

MUUDATUS! 

Pidu toimub 18.veebruaril 2016

Täna toimus meie kooli võimlas Audru ja Lindi kooli jalgpalli võistkondade sõpruskohtumine. Pilte võimalik vaadata kooli pildigaleriist.

Taas võib nautida meie koolimajas näitust. Seekord võimalus vaadata Fred Jüssi fotonäitust.

20. jaanuaril külastasid meie kooli 9. klassid riigikogu ja EV valitsushoonet. Riigikogus toimus ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse tund giidi juhtimisel. Edasine päev oli juba korraldatud Pärnumaalt valitud riigikogu liikme Toomas Kivimägi poolt. Riigikogu liige ja majanduskomisjoni esimees Toomas Kivimägi tutvustas oma tööd. Teemaks tulid riigikogu töö plussid-miinused, värske seadusemuudatus, mis annab kohalikel valimistel hääleõiguse 16. eluaastast ning Rail Baltic ja Via Baltica. Õpilastel oli võimalus külastada ka Pika Hermanni torni. Teiseks päeva eesmärgiks oli külastada peaministri Taavi Rõivase tööruume Stenbocki majas. Õppekäigust on võimalik pilte vaadata siit. Meie õpilaste sõidust artiklit lugeda Pärnu Postimehest on võimalik lugeda siit.

Kolmapäeval, 30. märtsil toimub taas eelkool. Ootame lapsi tundidesse ja vanemaid loengusse. Seekord loengu teemaks "Turvaline koolitee", lektoriks noorsoopolitsei Ingrid Õispuu ning räägime veidi Audru Koolist.

Paul Kerese 100. sünniaastapäeva võib malemaailm tähistada rahvusvahelise turniiriga. Ka meie kooli õpilased tegid suurmeistri sünnipäeva puhul ühe mängu.

29. jaanuaril toimus meie koolis 1. klassi aabitsapidu. Külla oli kutsud Auruvälja ja Audru lasteaiad.

Meie kool osales Pärnu maakoolide C kl Siekergejõustiku MV-l. Kuulitõuke III koha sai Carl Markus Nigol, kaugushüpe III koha saavutas Gemo Tasane ning kuulitõukes I koha Agur Moppel.

Alates 22. jaanuarist kuni veebruarikuu lõpuni on avatud Audru Huvialakeskuse kunstiosakonna näitus Audru Muuseumis ja Raamatukogus. Olete oodatud vaatama ja nautima!

       

28.01, kolmapäeval kell 10.35 - 11.35 toimub KEAT koolitus 6. klassidele, geograafia klassis.

Taas on toimumas eelkool, kolmpäeval, 28.01 kell 18.00. Samal ajal kui lapsed õpivad, siis toimub lastevanematele loeng teemal „Koolilapse tervis“ lektoriks Tõstamaa perearst Madis Veskimägi

Politsei hoiatab: Pärnu linnas ja maakonnas liigub ringi tumedat värvi sõiduauto (klaasid võivad olla toonitud), mis peatub koolide juures ning kutsub lapsi autosse – lubades nad koju viia. Täpsemat informatsiooni sõiduki kohta ei ole.

Alates 3. märtsist algab 3. ja 4a klassile liiklusring, mille läbimise lõpuks saavad õpilased sooritada jalgratta lubade eksami. Ringi viib läbi õpetaja Pille Raudla.

Kolmapäeval, 21. jaanuaril külastavad meie koolis maakonna koolide huvijuhid.

Sellel nädalavahetusel pidasid Pärnumaa kodutütred ja noored kotkad Audru koolis oma uusaastalaagrit. 202 noort koos juhendajatega veetsid 2 toredat päeva õppides, võisteldes ja lustides. Aitäh koolile, et lubas kasutada oma ruume ja suur aitäh meie kokkadele, kes toitsid meid suurepäraste toitudega. Uute kohtumisteni!