eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Alates 20. septembrist ei välju kell 13.45 koolibuss (suunal - AUDRU KOOL, KASKE PEATUS , AUDRU, KÄREDA, KURGO, KOTI, MEREMETSA, LINAVÄSTRIKU).  
Lastel on võimalik valida linnaliin nr 25 kell 13.36 või 14.36 või maakonnaliin mis väljub kell 14.00.
 
Võimalike transpordi küsimuste korral palun ühendust võtta Audru valla humanitaarteenistuse juhataja Ene Tähega aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

NB! Lapsevanematel on võimalik viia kogutud vanapaber ka Paikre sorteerimisjaama Pärnusse Raba 39, mis on avatud E-R 08.00-18.00; L 10.00-14.00.
Sorteerimisjaama tuues palun öelda kooli nimi (klass) ning toodud paberi kogus lisatakse vastava kooli koguste juurde.

Sel õppeaastal toimuvad taas meie majas Pärnu Võrkpalliklubi trennid poistele ning alustab Pärnu Kesklinna tennisekool oma treeningutega! Soovi korral saavad tennist mängima minna ka vanemad õpilased.

  

Lähipäevadel osalevad meie kooli 6. - 9. klasside õpilased KIK projektis "Kivimid maapôuest ôppetundi". Täna, 29.09 osalevad 6. klassi õpilased programmis "Muld ja pinnakate" TTÜ Särghaua Õppekeskuses.

Viljandi Nukuteater on tähistamas teatri 60. sünnipäeva Audru Koolis, kolmapäeval, 30. septembril kell 12.45 nukuetendusega "Magus linn"   Etendusele ootame 1. - 4. klassi õpilasi. Pilet 2.-

Teisipäeval, 29. septembril kell 18.00 toimub lastevanemate üldkoosolek aulas. Sellele järgnevad klassi koosolekud klassides.

Alates 21. septembrist hakkab Lavassaarest kell 7.35 (senisest 5 minutit varem) väljuv ja Audru kaudu sõitev buss sõitma kuni Kino „Mai“ peatuseni, s.t. riigigümnaasiumini.

Vanapaberi kogumine lõppeb reedel kell 11.00!!!!

 

 

Audru Kooli vene keele õpetaja ning 9. a klassijuhataja Kai Oraste valiti Pärnu maakonna aasta klassijuhatajaks.  Õpetaja Kai Oraste töötab Audru Koolis aastast 1982. Ta on olnud klassijuhatajaks kahele keskkoolilennule ja mitmele põhikooli klassile. Õpetaja on ka kooli humanitaarainete sektsiooni juht. Õpetaja kuulub Kaitseliidu Pärnumaa malevasse ning tema eestvedamisel on koolis nii kodutütarde kui ka noorkotkaste rühmad.

   

Pildistamine toimub teisipäeval, 15. septembril ruumis 306 algusega kell 11.00

Pildistamisele ootame järgmisi õpilasi;

Jalgpallitreeningud Audru Koolis toimuvad 1.-5. klassi õpilastele igal reedel kell 12.35-13.30 ning 6.-9. klassile kell 13.30-14.30. Treeningud on mängulised, arendavad lapse füüsilist võimekust, vastupidavust, koordinatsiooni ja motoorikat ning laps õpib eakaaslasega arvestama. Kuniks ilm võimaldab teeme trenne õues (oktoobri lõpuni). Saali trennides selga lühikesed püksid ja T-särk ja jalga kindlasti heleda tallaga saalijalanõud. Kaasa võivad võtta veepudeli.

Kuutasu on 15 €.

Meeleolukat spordinädalat alustasid Audru Kooli õpetajad, kes läbisid juba pühapäeval Kahe Silla käimisretke. Esmaspäeval kaasati sportlikusse tegevusse kogu koolipere ning iga klass pidi otsima kooli territooriumilt küsimusi ning vastama neile. Kõige vaheldusrikkamat elamust pakkus kolmapäevane sporditurg, kus kauplejateks ja informatsiooni jagajateks olid erinevad spordialade esindajad. Loe spordinädalast veel Pärnu Postimehest.

 

Meie kool tähistab 6. - 11. septembrini rahvusvahelist SPORDINÄDALAT.  Pühapäeval, 6. septembril läheb õpetajate meeskond osalema Jaansoni jooksust, osaledes kepikõnniga. Õpilastele toimub sel nädalal erinevaid sportlikke ettevõtmisi.

Alates 7. septembrist on meie koolis vabatahtlik Lena Saksamaalt. Lena hakkab hommikuti abistama huvijuhti ning päeva teises pooles lööb kaasa 1. klassi pikapäevarühma tegemistes.

 

8. septembrist algavad taas meie majas  võrkpalli treeningud, mida viib läbi Pärnu Võrkpalliklubi. Treeneriks on Tamar Nassar (pildil). Esimesel kohtumisel toimub Pärnu esindusmeeskonna avatud treening. Olete kõik oodatud vaatama!

1. klassid käisid Tolkuse rabas õppeprogrammiga "Sisalikuretk rabas" Projekti toetab SA KIK ja Keskkonnaamet

  

Neljapäevl, 22. september käisid 2. klassidid Tolkuse rabas õppeprogrammiga "Sisaliku retk rabas". Projekti toetab SA KIK ja Keskkonnaamet

 

Reedel, 23. septembril käisid 3. klassid õppekäigul Riisa rabas - "Sisaliku retk rabas". Projekti toetab SA KIK ja Keskkonnaamet

 

Teisipäeval, 27. septembril käisid 8. klassid õppekäigul "Kui ma elaksin Manilaiul..." Projekti toetab SA KIK ja Keskkonnaamet