eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

 Alates 1. septembrist on käigus Audru vallas 2 uut linnaliini:

  1. Liin nr. 25 Haigla - Papiniidu - Mai - Riia maantee - Vana-Pärnu - Elu tee - Põllu tänav - Audru - Kaske - Rebasefarmi asula - Põldeotsa - Audru kool.  Audru kooli peatusest tuleb buss ilma pikemalt seismata kohe otse tagasi Kaske peatusse ja edasi sõidab sama teed nagu Audru poole minnes Haigla peatuseni.  
  2. Liin  nr. 28 Audru kool - Riia maantee - Mai - Servaku - Paikuse kool. Liin teeb ühe ringi ja on käigus tööpäevadel. Liini marsruut Audrust kuni Papiniiduni kattub täpselt liiniga nr. 25. 

 

Sõiduplaaniga saab tutvuda MTÜ Pärnumaa ühistranspordikeskuse veebilehel http://pytk.ee/10-teated/612-alates-01-09-uued-linnaliinid-audrusse-ja-paikusele.html.

25. - 31. august koolimaja avatud kell 8.00-12.00. Koolimajja saab siseneda staadioni poolsest võimla uksest.

Teisipäeval, 1. septembril toimuvad aktused ja klassijuhataja tunnid järgmiselt:

9.00 aktus aulas 2. - 4. klass ja 6. - 8. klass

       5. kl ja 9. kl klassijuhataja tunnis

9.30 klassijuhataja tunnid 2. - 4. klass ja 6. - 8. klass

10.00 aktus aulas 1. kl, 5. kl, 9. kl

(Aktust pildistab fotograaf. Lapsevanemal on võimalik osta hiljem plaat fotodega. Maksab 2 eurot, plaadiraha saab maksta klassijuhataja kätte)

Klassijuhatajate tund toimub ainekabinettides, täpsem info stendil.

Koolibuss kooli

Lindi ring alustab 7.45, kooli jõuab 8.45

Koolibuss koju;

10.30 Lindi ring

teised liinibussidega

Alates 5. septembrist kuni õppeaasta lõpuni on meie majas tööl vabatahtlik Johanna Böttcher Saksamaalt. Johanna abistab huvijuhti ja pikapäevarühma õpetajaid.

Kõik meie õpilased, kes on läinud teistesse koolidesse, ütlevad ikka üht ja sama. Audru Kooli toit on parim. Vilistlaste lemmikud on ühepajatoit, külm-koore-kaste ning lõhesupp. Neid toite võib pidada meie maja klassikuteks. Kooli külastades alustatakse ikka jutuga sellest, et kuidas igatasetakse kooli söögi järgi. Ja saades sellest innustust, otsustasime saata meie kooli kokad telesaatesse "Eesti parim koolikokk", sest me leiame, et nad on parimad! Hoidkem neile pöialt ja jälgige telesaate infot ka facebooki vahendusel.