eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

Toidupakid on valmis ja ootavad lapsevanemaid

Toidupakid on valmis ning ootavad väljastamist.

Toidupakid on kohal ning palume võimalusel juba sellele järele tulla. Väljastame pakke juba täna (06.04.2021) kuni kella 14.00-ni ja homme kell 7.30-14.00. Kui olete arvestanud, et saate paki esialgsel ajal, siis sellel ajal saate samuti toidupakid kätte.

Aprill on aktiivse liikumise kuu

Võta osa aktiivse liikumise kuust!

Uute toidupakkide tellimine (29.märts kuni 16.aprill toidupäevade eest)

Kool väljastab ainult sooviavaldajatele toidupakid (14 koolipäeva eest). Selleks palun täita e-koolis olev vorm. Vastuseid ootame kuni 4. aprilli kella 19.00-ni. Toidupakke hakkame väljastama söökla tagaukse kaudu 8. ja 9. aprillil kell 7.30-14.00. Palun kõigil sooviavaldajatel pakkidele järele tulla! 

Kevade fotokonkurss

Ootame õpilaste ja õpetajate fotosid kevadest!

Huvikooli distantsõpe

Audru Kooli huvikooli õpilased on distantsõppel. Huvikooli tasu on märtsikuu eest vähendatud 50%.

Emakeelepäev

Ka sel õppeaastal jääb emakeelepäeva tähistamine koolis distantsõppe tõttu ära. 

Siit leiad emakeelepäeva viktoriini, mida saad kodus lahendada.

1. - 3. klass: siin.

4. - 9. klass: siin.

Abiks õpilasele ja lapsevanemale

Head õpilased ja lapsevanemad!

Kui tunned, et distantsõpe on raske, oled jäänud hätta, sul on mõni mure, soovid nõu või abi, pöördu julgelt koolisotsiaalnõustaja või koolipsühholoogi poole.

Koolisotsiaalnõustaja töö eesmärk on käitumis-, kohanemis- ja õpiprobleemidega õpilase tegutsemisvõime ja toimetuleku toetamine. Koolisotsiaalnõustaja ülesanneteks on probleemide ennetamine, hindamine ja leevendamine. Koolisotsiaalnõustaja tegevusvaldkonda kuuluvad koolikohustuse mittetäitmine-, õpi-, käitumis-, ja kohanemisraskused, koolivägivald ja sotsiaalne tõrjutus.

Audru Kooli sotsiaalnõustaja on Gerli Sutt, mobiil: 5399 1400, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Koolipsühholoogi põhitööülesanne on õpilaste, õpetajate ja lapsevanemate psühholoogiline nõustamine (individuaalne ja grupinõustamine). Koolipsühholoog juhindub lapse/nooruki heaolust ja arengu toetamisest. Nõustab seoses õpiraskustega, käitumis-, kohanemis- ja emotsionaalsete probleemidega.

Audru Kooli psühholoog on Siim Schvede, mobiil: 5687 8590, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Lisaks toetavad õpilaste vaimset tervist Peaasi ja Lasteabi veebilehed. Peaasi.ee pakub noortele vanuses 16-26 vaimse tervise teemal nõustamist videosilla või kirjaliku e-nõustamisena.

Lasteabi telefon 116111 on suunatud igas vanuses lastele ning töötab 24/7, nõu saab küsida ka veebivestluse kaudu.

Toidupakkide sooviavaldused ning distantsõppele jäämine

1.–4. klasside õpilased peavad alates 11. märtsist jääma distantsõppele. 5.–9. klasside õpilased on jätkuvalt distantsõppel. Samuti on distantsõppel kõik huvikooli õpilased.

Kogume distantsõppe (1.-9. klass) uute toidupakkide infot (15.-26.03 koolipäevade eest).

Kool väljastab ainult sooviavaldajatele järgmisel nädalal toidupakid. Selleks palun täita vorm, mille leiate e-koolist. Vastuseid ootame kuni 10. märtsi kella 19.00-ni. Toidupakke hakkame väljastama söökla tagaukse kaudu 15. ja 16. märtsil kell 7.30-14.00. 

Kodutütred ja noored kotkad

Vaatamata keerulisele olukorrale riigis ja kogu maailmas on meie kooli kodutütred ja noored kotkad siiski saanud käia metsas oma teadmisi ja oskusi täiendamas. Rühmade koondused toimuvad väikestes gruppides. Seekord olid koondustel vanemad õpilased. Järgmised koondused tulevad noorematele õpilastele.

Audru Kooli 5.-9 klass on distantsõppel

Audru Kooli 5.-9. klasside õpilased on 1.–28. märts 2021 distantsõppel. Täpsemat  infot saab klassijuhatajatelt ja e-koolist.

Distantsõppe toidupakid

Audru Kooli 5. - 9. klass on 01.03-28.03.2021 distantsõppel. Kool väljastab ainult sooviavaldajatele järgmisel nädalal toidupakid kümne koolipäeva eest. Selleks palun täita vorm, mille leiate e-koolist. Vastuseid ootame kuni 25. veebruari kella 19.00-ni. Toidupakke hakkame väljastama söökla tagaukse kaudu 03. ja 04. märtsil kell 7.30-14.00. Lisainfo või kokkulepped muul ajal toidupakkide kättesaamiseks: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vabariigi sünnipäeva tähistamine

Sel aastal tähistasime Vabariigi sünnipäeva veidi teistmoodi. Kuulasime klassides e-aktust, mille viis läbi 1. jalaväebrigaadi ülem kolonel Vahur Karus. Samuti kaunistasid õpilased tähtsaks päevaks koolimaja. Rohkem pilte näeb siit.

Heategevusliku kohvikupäeva kokkuvõte

Eesti Vabariigi sünnipäeva eel sai punkti üks tore ettevõtmine. Kahe aasta vältel on algklasside lapsed heategevuslikel kohvikute päevadel kogunud raha, et osta raamatukogule uusi põnevaid raamatuid. Tänaseks oleme jõudnud lõpptulemuseni ja väljavalitud teosed saabusid raamatukokku. Aitäh teile, imelised lapsed! Lisaks soovime tänada ka  Raamatukodu raamatumüüki, kes rõõmustas meid lisasoodustusega ning kinkis lisaks L.-M. Dickreiteri ja W. Oelsneri raamatu "Max ja Metsik Seitse". 
Toredaid hetki raamatukangelaste seltsis!
 

Lastevanemate küsitlus

Haridus- ja Noorteamet viib koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga läbi riiklikke rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlusi. Palume lastevanematel vastata küsimustikule, mille link asub e-koolis. Iga vastus on analüüside läbiviimiseks ja koolile tagasiside andmiseks oluline. Küsimustik on avatud kuni 14. märtsini 2021.

2.a klass on alates 8. veebruarist distantsõppel

Audru Kooli 2.a klass on alates 8. veebruarist kuni 15. veebruarini 2021 distantsõppel. Distantsõppe ja toidupakkide info 2.a klassile on e-koolis. Distantsõppele on 2.a klassid saadetud koostöös Terviseametiga ning kooskõlastatud Pärnu Linnavalitsuse haridusosakonnaga.

Teistele klassidel jätkub kontaktõpe koolimajas, kuid palume haigusnähtudega laps koju jätta ning võtta ühendust perearstiga. 

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus osalesid 7. a klassist Mirell Jäärats, Lisete Linke ja Jennifer Saar ning 9.b klassist Kadri-Liis Tohv ja Kristi Nõmm. Juhendajaks on õpetaja Pille Raudla-Loode.

Sõbranädal koolis

5. klassid on alates 29. jaanuarist distantsõppel

Audru Kooli 5. klassid on alates 29. jaanuarist kuni 9. veebruarini 2021 distantsõppel. Distantsõppe ja toidupakkide info 5. klassile on e-koolis. Distantsõppele on 5. klassid saadetud koostöös Terviseametiga ning kooskõlastatud Pärnu Linnavalitsuse haridusosakonnaga.

Tähelepanu teistele klassidele - jätkub kontaktõpe koolimajas, kuid palume haigusnähtudega laps koju jätta ning võtta ühendust perearstiga. 

 

Koolivormi tellimise võimalus

Avanenud on uue koolivormi tellimuse võimalus. 

Koolivormiga tahame luua tugevat oma kooli tunnet, mis ühendab meid ühtse perena. Anname koolile oma näo ja see kõneleb sellest, mille poole kool püüdleb ja milline on meie kultuuriruum.

Audru Kooli koolivormi kandmise traditsioon, kus õpilastel on võimalik kanda kooli sümboolikaga esemeid, sai alguse 2020. õppeaastal. See sobib igapäevaseks kooliriietuseks kui ka pidulikeks sündmusteks. Koolivormi saab kanda ka väljaspool kooli toimuvatel üritustel.

Pidulikel sündmustel kannab Audru Kooli õpilane valget triiksärki ning  kardigani.

Audru Kooli koolivormi valmistajaks on Houstex OÜ (Koolivorm.ee). Koolivormiga on võimalik tutvuda ja tellida keskkonnas, mis asub siin: KOOLIVORM.EE. 

Kuidas tellida? Info lehe vasakus servas. Leiab ka siit: http://koolivorm.ee/category/kuidas_tellida
Sisse saab logida lehe paremast ülemisest nurgast.
kasutajanimi: audru
parool: kool

Tervisenädal koolis

Alamkategooriaid