eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Kooli sümboolikaga riided

Nüüd on lastevanematel võimalus osta kooli logoga tooteid. Toodetega on võimalik tutvuda ja osta siin:

Tublid noorkotkad

Võistlusmatka Sirge Siht (12.06-14.06 2020) üldvõitjaks said Audru noorkotkad Rihard Rokk, Jakob Läänemets, Mehis Vanamölder ja Alvar Kästik.

Jõukatsumise start anti Lindi külas ja 8 võistkonda pidid läbima kontrollpunktidega kaetud ning ligemale 50 kilomeetri pikkuse trassi. Võistlejad pidid tegevuspunktides kõige muu hulgas demonstreerima oma teadmisi ja oskusi jaotelgi püstitamises, takistusriba ületamises ja täpsuslaskmises. Samuti võeti mõõtu näiteks morse kasutamise ning esmaabi osutamise osas. Lõpujooks, veetakistus ja finiš ootasid osalejaid Potsepa karjääris.

 

 
 
 
 
 

Viimane koolipäev

Laupäeval, 6. juunil, oleks olnud 1. - 8. klassi viimane koolipäev sel õppeaastal.

Kuna me kokku ei saa, siis on siin väike tervitus kõigile viimase koolipäeva puhul.

Ilusat suvevaheaega!

Lastevanemate tagasiside distantsõppele

Palume lastevanemate tagasisidet lõppenud distantsõppe kohta. Tagasisidet saab anda SIIN

Hullu Teadlase teaduskonverents

Hullu Teadlase VI teaduskonverentsil "Ole terve!" saavutati 3.klasside arvestuses I koht.
Osalesid 3.b Oliver Ollino, Otto Linke, Elisabeth Mode, Madleen Rüütli, Adeliina Svirbut ja 1.b klassist Mart Linke. Juhendas õpetaja Kaire Leetsar.
 
 
 
 

Kooli lõputunnistuste üleandmine

Audru Kooli muusika- ja kunstiosakonnas valminud tegevusi kajastab nüüd uus blogi

Õppetöö korraldusest

Hea õpilane ja lapsevanem!

Oleme distantsõppel üheksandat nädalat ning kohe varsti on kooliaasta läbi saamas.

Alates 18. maist distantsõpe jätkub ning kutsume kooli ainult need õpilased, kellel on olnud sellel perioodil takistusi õppeülesannete täitmisega. Õpilaste kooli kutsumine toimub lapsevanema nõusolekul.

Õpilased, kellel on hinded korras, saavad teenitud suvepuhkusele 29. maist. Õppenõukogu, kus otsustatakse õpilaste klassi lõpetamine või täiendavale õppetööle jäämine, toimub 5. juunil.

Õpilastel on vaja tagastada õpikud ning võimalus on koolist kätte saada sinna jäänud õppevahendid, vahetusjalatsid jm. Täpsem info tagastamise tingimuste kohta edastame järgmisel nädalal.

Ilusat kevade jätku!

 

LISAINFO PÄRNU LINNA KODULEHELT:

https://parnu.ee/elanikkonnakaitse/eriolukord-pressiteated/3425-paernu-hariduselu-paerast-15-maid?fbclid=IwAR368w1xId8vN8Aj1svvK5D5-MWv2tae3_H1VhT5pk2HSunEmlE-KinSyW0

Jüripäeva jooksu tulemused

Virtuaalne Jüripäevajooks on selleks korraks lõppenud. Täname aktiivseid osalejaid: õpilased läbisid kokku 82,84 km, õpetajad 129,17 km. Kokku läbiti 212,01 km. Kõigi osalejate vahel loositi auhinnad. Loosiauhinnad võitsid Sten, Gerli Anete, Mart ja Oskar. Õnnitleme! Võitjatega võetakse peagi ühendust. Kõikidele osalejatele kingitakse osavõtjamedal.

Õppeinfo huvikoolis õppimise kohta

Eriolukorra tõttu on kõik huvikoolide õpilased  16-31. märtsini õppetasust vabastatud. Märtsi õppetasudes tehakse tagasiarvestus. Kui olete praeguseks juba täissumma tasunud, jääb osa sellest ettemaksuks. Alates 1. aprillist kuni 31. maini distantsõppes osalevatel õpilastel on õppetasu 25% võrra soodsam. Juhul, kui distantsõpe perele ei sobi ning vanem on huvikoolile teatanud distantsõppest loobumisest, jääb õpilane huvikooli nimekirja, kuid on eriolukorra lõpuni õppetasust vabastatud.

https://edok.parnu.ee/public/index.aspx?o=924&o2=924&u=null&hdr=hp&f=10518&tbs=all&dt=&itm=679743&clr=history&pageSize=20&page=1

 

Koolivaheaja fotojaht

Koolivaheaeg

Esmaspäeval algab kevadine koolivaheaeg. See on eriline vaheaeg, sest elame eriolukorra tingimustes. Igaüks meist saab aidata kaasa sellele, et viiruse levik väheneks ning saaksime võimalikult ruttu naasta tavapärasesse rütmi. Loodame, et suvevaheaega saavad õpilased nautida juba nii nagu varem.

Koolivaheaeg on mõeldud selleks, et saaksime võtta aja maha, puhata, vaadata tagasi ning seada uusi plaane. Puhata on vaja, et oleksime reipad ja terved. Ainult nii jaksavad õpilased uuesti õppimisele keskenduda.

Distantsilt õppimine on olnud uus kõigile ning nõudnud meilt kõigilt erilist pingutust. Oleme ääretult tänulikud kõigile haridustöötajatele, õpilastele ja peredele senise pingutuse eest!

Head õpilased ja noored, oluline on puhata nii, et see ei ohustaks teisi. Olete seni saanud hästi hakkama distantsi hoidmisega, olete näidanud eeskuju ümbritsevaid inimesi mitteohustava käitumisega. Suur aitäh teile! Igaühest meist sõltub see, kui ruttu saame naasta tavaellu.

Selleks, et vaheaeg oleks võimalikult sisukas ning võimaldaks mitmekülgset puhkamist oleme koos noorteportaaliga Teeviit koondanud põnevaid tegevusi vaheaja ohutuks sisustamiseks. Heida pilk peale ja jaga ka enda tegemisi! Terve järgmise nädala saab jälgida Delfi vahendusel põnevat programmi, mis toob koju kätte huvitavad inimesed, vahvad tegemised ning inspireerivad algatused. Jälgi Delfit siin. Programm tuleb ka vene keeles!
Loome üheskoos võimalused, et meil oleks #sisukasvaheaeg.

Lugupidamisega,
Kristi Vinter-Nemvalts
Haridus- ja Teadusministeeriumi üldhariduse-, keele- ja noortepoliitika asekantsler

Huvikooli distantsõppe küsimustik

Hea Audru Huvikoolis käiva lapse lapsevanem!
Palun täitke ära allolev küsimustik. Aitäh!

Õpilase tagasiside

 Hea õpilane!
Meie õppetöö koolimajast eemal on kestnud kaks nädalat ja kaks päeva ning ootame Sinu tagasisidet.
Jaga oma rõõme ja muresid õppetöö, õppevahendite, liikumisvabaduse vm kohta.
Vastamine on anonüümne, kuid soovime teada, mis klassis õpid.
Sinu tagasiside põhjal saame võimalusel teha "koolis käimise" Sinu jaoks meeldivamaks.
Õpilased (1.-3.klass) võivad kasutada vastamisel lapsevanema abi. 
Täname!

Eriolukorra teade

Eriolukorra teade: 25. märtsist tohib avalikus kohas viibida üksi või kahekesi, teistest ole 2 meetri kaugusel. Püsi kodus ja väldi kontakti! 

kriis.ee ja 1247

Distantsõppe aja pikendamine

Pärnu Linnavalitsus on otsustanud koolide distanstõpet pikendada kuni 13. aprillini.

Hea õpilane ja lapsevanem!

Oleme neli päeva olnud distantsõppel ning soovime jagada tähelepanekuid.

  • Kodude võimalused on erinevad ning õppimisega seotud muredega pöördu julgelt aineõpetaja, klassijuhataja või juhtkonna poole (kontaktmeilid kooli kodulehel).
  • Suur osa infost, tööülesannetest, online kohtumistest käib läbi kooli loodud e-konto (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Õpilase kooli e-posti küsimustes võta ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • E-kooli tehnilistes küsimustes pöördu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Kui soovite lastele abi õppimise juhendamisel, võib julgelt pöörduda See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. poole, et mitte üle koormata aineõpetajaid.
  • Kui tunned et on vaja turgutada oma meeli või kurta muret, pöördu julgelt meie kooli psühholoog Lisanne Lergi  (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon  55 42 675) või sotsiaalpedagoog Gerli Sutti (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon  53 991 400) poole.
  • Ettevõtjad on tulnud kodudele appi tehniliste töövahenditega seotud murede lahendamiseks. Info neile on edastatud ning pärines lastevanemate poolt esitatud andmete põhjal. Teame, et mõnede kodudega on juba ühendust võetud vahendite üle andmiseks. Koolipoolne info selles küsimuse liigub See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Linnapea pöördumine

Armas õpilane!

Kui me eelmisel nädalal Sulle koolis ütlesime, et järgmised kaks nädalat teeme õppetööd internetis ja koolimajja meist keegi ei tule, siis kõlas see nagu ootaks Sind ees koolivaheaeg.

Nüüdseks oled saanud aru, et ei tulnudki vaheaega, vaid igapäevane õppetöö jätkub ja õpetajatega suhtlemiseta ei möödu ükski koolipäev. Kõik on üsna samamoodi, lihtsalt natuke teisiti kui muidu.

 Sa oled olnud nende kodus oldud päevade jooksul väga tubli: jälgid eKoolis, mis ülesandeid õpetajad sinna üles panevad, osaled videotundides, saadad e-kirju, töötad usinasti arvuti taga ja vahetad telefoni teel või internetis aktiivselt infot ka klassikaaslastega. Just nii peabki!

Kuid on veel üks oluline asi, mida me Sinult ootame.

Sa ju tead, et riigis kehtib koroonaviiruse tõttu eriolukord ja inimestel palutakse püsida kodus.

Eriolukord tähendab trennidest, hobidest, väljaskäimistest, hängimistest ja sõpradega näost näkku suhtlemisest loobumist. See on vajalik selleks, et me ei levitaks koroonanakkust, mis levib eriti hästi siis, kui inimesed koos on.

Ole hea, püsi mõned nädalad kodus. Käi aegajalt üksi õues jooksmas, jalutamas või koeraga jalutamas. See ei ole ju nii raske, Sa saad sellega hakkama küll!

Mõtle sedasi: kui Sina oled praegu tubli ja loobud mõneks ajaks sõpradega tšillimisest, siis oled olnud abiks koroonahaiguse leviku peatamisel.

Kas pole uhke ja hea tunne teada, et Sinust ja Su sõpradest sõltub nii palju?

  

Romek Kosenkranius

Pärnu linnapea

PÄRNU LINNAVALITSYSE LEHEKÜLG - ERIOLUKORD

Pärnu linnavalitsus on koondanud kogu hariduselu info ja abi

järgnevale lehele: http://bit.ly/ParnuHaridusEriolukord

Esimese päeva kokkuvõte

Esimese e-õppe päeva kokkuvõte

Esimene distantsõppepäev hakkab läbi saama. Oleme saanud erinevaid kogemusi. E-kool on hädas oma võimekusega, sest nii palju kasutajaid korraga ei ole neil varem olnud. Samuti on ka kodudes õppetöö tegemine läinud erinevalt. Meie nägemus on, et õpilased ei pea järgima täpset tunniplaani. Küll on ülesanded päevaks ette antud. Tehtud on tunde e-keskkonnas kindlal kellaajal, mis on varem kokku lepitud. Ülejäänud ülesannete tegemise aja valib kodu või õpilane. Tekkinud ainealaste muredega pöörduge otse aineõpetaja poole e-kirja vahendusel. Täname kõiki, kes on vastanud küsimustele kodus õppimise tehniliste võimaluste kohta! Õpetajad püüavad seda järgida.
Loodame et paari päeva jooksul muutub õppetöö sujuvamaks. Olukord on meie kõigi jaoks uus.
Rahulikku meelt ja jõudu!