eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü 

Huviringid 2020/2021

 Registreerimine huviringidesse siit.

Huviringide tabel 

Ringi nimi Juhendaja Sihtrühm Koht/ruum Aeg(tund) Kellaaeg
Lastekoor Tiia Tamm/ Anneli Kuningas 5. - 9. klass aula T 7. - 8. tund 13.35 - 14.30
Mudilaskoor  Anneli Kuningas 2. - 4. klass aula T 6. tund 12.50 - 13.35
Poistekoor Tiia Tamm  1. - 6. klass aula T 6. tund 12.50 - 13.35
Meesansambel Tiia Tamm 7. - 9. klass aula R 7. tund 13.45 - 14.30
2. klassi koor Tiia Tamm 2. klassid aula E 6. tund 12.50 - 13.35
Näitering Kaire Leetsar 2. klassid aula R 6. tund 12.50 - 13.35
Näitering Kaire Leetsar 4.b klass aula K 6. tund 12.50 - 13.35
Kodutütred Kai Oraste 2. - 9. klass 205 N 6. - 7. tund 12.50 - 14.30
Noored Kotkad Sander Seos 2. - 9. klass 205 R 6. - 7. tund 12.50 - 14.30
Tüdrukute robootika (algajad) Kaja Nurk 1., 3. ja 4. klass 305 R 6. - 7. tund 12.50 - 14.30
Tüdrukute robootika (edasijõudnud) Kaja Nurk 2., 3. ja 5. klass 305 N 7. - 8. tund 13.45 - 15.20
Robootika Romet Luuk 7. - 9. klass 104 N 7. - 8. tund 13.45 - 15.20
Keraamika  Karin Sikkal 2. - 9. klass 119 E 7. - 8. tund 13.45 - 15.20
Loodusring Silvi Tolmats 1 .- 4. klass 300 K 6. tund 12.50 - 13.35
Rahvatants Clelia Madi 1. - 2. klass aula N 5. tund 11.50 - 12.35
Rahvatants Clelia Madi 3. - 4. klass aula N 6. tund 12.50 - 13.35
Rahvastepall Vivika Lass 2. - 5. klass võimla T 7. tund 13.45 - 14.30
Poiste võrkpall Harri Lelle 5. - 7. klass võimla E 7. tund 13.35 - 14.35
Kergejõustik Mati Puust 1. -9. klass staadion/võimla K, R  15.00 - 16.30
Kokandusring  Marek Sild 2. - 3. klass 115 K 6. - 7. tund 12.35 - 14.30
Gurmeeklubi  Marek Sild 4. - 9. klass 115 K 8.tund 14.35 - 16.00
Foto- meediaring Ulla Lehtsaar 4. - 9. klass 211 N 7. - 8. tund 13.45 - 15.20
Male Eiki Lehemets 1a klass 302 R 4. tund 10.50 - 11.35
Male Eiki Lehemets 1.b ja 2. klass 302 R 5. tund 11.50 - 12.35
liiklusring 4. klassile Sirje Jaago 4. klass  

4.b E 5. - 6. t

4.a N 6. - 7. t

 
           

Lisaks on võimalik osaleda:

Pärnu Jalgpalliklubi treeningul reedeti kell 12.35 - 13.35, treener Indrek Joost, kuutasu 15. -

Spordiklubi Fortis kergejõustikutreeningul E, T, N kell 14.15 - 15.30, treener Kristi Kiirats, kuutasu 15. -