eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Huviringid 2019/2020

Audru Kooli huviringis osalemise avaldus:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyl9SI7kVtwZla6hPa9SxWSsfwLQXzX1T9M2Qy172QYOH10Q/viewform

 

Ringi nimetus Juhendaja Sihtrühm Koht Aeg (tund) Kellaaeg  
1.klassi koor Tiia Tamm 1. klass aula E 5.tund 11.50 - 12.35  
Mudilaskoor A. Kuningas  2. - 4. klass aula/117 T 6.tund 12.50 - 13.35  
Lastekoor T.Tamm / A.Kuningas 5. - 9. klass aula/117 T 7. - 8.tund 13.45 - 15.20  
Poistekoor Tiia Tamm 1. - 6. klass aula T 6.tund 12.45 - 13.30  
Meesansambel Tiia Tamm 7. - 9. klass aula      
Ansambel Tiia Tamm 4. klass aula      
Kodutütred Kai Oraste 2. - 9. klass 205 N 6. - 7. tund 12.50 - 14.30  
Noorkotkad (alustab 27.09) Sander Seos 2. - 9. klass 205 R 6. - 7. tund 12.50 - 14.30  
Näitering (alustab oktoobris) Kaire Leetsar 1. klassid aula R 6. tund 12.50 - 13.35  
Näitering Kaire Leetsar 3B klass aula K 6. tund 12.50 - 13.35  
Tüdrukute robootika Kaja Nurk 1. ja 4. klass 305 N 6. - 7. tund 12.50 - 14.30  
Loodusring Silvi Tolmats 1.-3. klass 300 E 6.tund 12.50 - 13.35  
Male Eiki Lehemets 2 ja 3. klassid 302 R 5. tund 11.50 - 12.35  
Info-meediaring Ene Alunurm 4B klass 306 N 6. tund 12.50 - 13.35  
Keraamika Karin Sikkal (MTÜ Schola Audruensis)     K 7. -8. tund 13.45 - 15.20  
Rahvatants Clelia Madi 1. klassid aula N 5. tund 11.50 - 12.35  
Rahvatants Clelia Madi 2. ja 3. klassid aula N 6. tund 12.50 - 13.35  
Rahvatants Maie Kalbus 5. klassid aula K 7. -8. tund 13.45 - 15.20  
Tüdrukute võrkpall Vivika Lass 5. - 9. klass võimla E 7. -8. tund 13.45 - 15.20  
Rahvastepall Vivika Lass 2. - 5. klass võimla N 7. tund 13.45 - 14.30  
Poiste korvpall Taavi Hämarsalu 4. - 5. klass võimla T 7. tund 13.45 - 14.30  
Kergejõustik Mati Puust   staadion/võimla E, N, R 15.00 - 16.30  
Jalgpall Indrek Joost (Kalev) 15€   staadion/võimla R 6.tund 12.35 - 13.35  
Jalgpall Priit Vallap (Poseidon) aasta lõpuni tasuta   staadion/võimla E K R

E 18.00 - 19.00      

K 15.00-16.00      

R 14.30-15.30

 
Kokandusring Marek Sild 2.-3. klass 115 K 6.- 7. tund 12.35 - 14.30  
Gurmeeklubi Marek Sild 4.-9.klass 115 K 8.tund 14.35 - 16.00  
Fotograafiaring Danel Rinaldo 4.-9.klass 104 E 7.-8.tund 13.45 - 15.20