Üldinfo ja sisseastumine

AUDRU KOOLI muusika- ja kunstiosakond

Muusikaosakonna vastuvõtt alates 2. klassist, vastuvõtt toimub katsetega ja taotluse katsetele saab esitada siit. Kunstiosakonna vastuvõtt alates 1. klassist ja registreerida saab läbi ARNO alates 31. augustist.

SISSEASTUMINE

Audru Kool on lisaks põhikoolile ka huvikool, kus pakutakse muusika- ja kunstiosakonnas õppimisvõimalust soovijatele. Huvikooli sisseastumine ja lahkumine toimub läbi ARNO süsteemi. Õppemaks ühes kuus on muusikaosakonnas 10€ ja kunstiosakonnas 5€.

Õpilase õppele registreerimine ja õppest lahkumine toimub Pärnu haridusteenuste haldamissüsteem ARNOs. Selleks logige sisse https://arno.parnu.ee/. Kinnitage oma kontaktandmed. Väga oluline on e-posti aadress, mille kaudu esitatakse arved ja lepingud. Edasi leidke Huvikooli link ning sisenege Audru Kooli muusika- ja kunstiosanna lehele. Leidke sobiv õppekava ning registreerige õpilane soovitud tundi. Kunsti eelklass on 1.-2. klassi õpilastele, Kunsti põhiõpe 3.-9. klassi õpilastele. Jätkata saavad kõik muusika- ja kunstiosakonnas eelnvalt õppinud registreeritud õpilased. Uued õpilased saavad õppima asuda vabade õppekohtade olemasolul. Kui taotlus on esitatud, tuleb täita ka lepingu osa ning see kinnitada. Peale seda peate jääma ootama koolipoolset kinnitust. ARNO edastab teile nii lepingu kui ka arved. Esialgu jääb taotlus olekusse Menetlemisel. Õppimise alustamise võimalus selgub alates 6. septembrist vabade kohtade olemasolul. Rahvastikuregistri järgi Pärnu linnas mitteelavatel õpilastel tuleb võtta omavalitsusest garantiikiri ning see samuti ARNOs esitada.

Muusikaosakonnas saab individuaal- ja ansamblitundides õppida klaverit, viiulit, klassikalist kitarri, akordionit, flööti, saksofoni Audrus ja Jõõpres ning Lindil plokkflööti ja klaverit.

Lisaks individuaaltundidele toimuvad ka muusikateooria ja muusikaajaloo tunnid.

Õppetöö toimub eelklassis ning 7 aastat põhiõppes.

Muusikaosakonna sisseastumiskatsed toimuvad septembri esimesel nädalal.

Kunstiosakonnas on avatud rühmad Audrus ja Jõõpres.

Õppetöö toimub kuni 2 aastat eelklassis, 4 aastat põhiõppes ning lisa-aastatel.

Õppeaineteks on joonistamine, maal, kompositsioon, vormiõpetus ja kunstiajalugu.

Juuni alguses on võimalus osa võtta suvepraktika laagritest. Õpilaste töid eksponeeritakse aasta jooksul mitmel näitusel.

Õppetöö muusika- ja kunstiosakonnas on tasuline. Osalustasud tasutakse Pärnu Linnavalitsusele esitatud arve alusel.

Audru Kooli muusika- ja kunstiosakonna õppekavaga saad tutvuda  siit

Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Audru Kooli muusika- ja kunstiosakonna blogi https://audruhuvikool.blogspot.com/