eKool  Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Saavutused

OLÜMPIAADIDEL JA KONKURSSIDEL OSALENUD EDUKAD ÕPILASED

2017/2018 õppeaasta

 

VABARIIKLIK

I KOHT

  • Üleriigiline teatrifestival - Elisabeth Lindmaa, Selina Lebin, Viola Hambidge, Anne-Ly Pogosjan, Elina Urb, Kätlin Saarnak, Emilia Hendrikson, Meribel Merila, Maria Rubin, Günther Andreas Vaaro (õpetaja Kaire Leetsar)
  • Üleriigiline koolinoorte jutuvestjate konkurss "Kratilood" - Liisa Usta (õpetaja Pille Raudla)

 

PÄRNU

I KOHT

  • Pärnu linna osavaldade emakeeleolümpiaad - Jakob Läänemets (õpetaja Kait vesik)
  • Audru valla Koidulaulik - Eva Lepp (õpetaja Sirje Mölder)
  • Audru valla Koidulaulik - Liisa Usta (õpetaja Pille Raudla)
  • Jutuvestjate konkurss Kratilood - Liisa Usta (õpetaja Pille Raudla)
  • Teatrifestival Väike Lava - Elisabeth Lindmaa, Selina Lebin, Viola Hambidge, Anne-Ly Pogosjan, Elina Urb, Kätlin Saarnak, Emilia Hendrikson, Meribel Merila, Maria Rubin, Günther Andreas Vaaro (õpetaja Kaire Leetsar)
  • Pärnu miniteatrite festival - Elisabeth Lindmaa, Selina Lebin, Viola Hambidge, Anne-Ly Pogosjan, Elina Urb, Kätlin Saarnak, Emilia Hendrikson, Meribel Merila, Maria Rubin, Günther Andreas Vaaro (õpetaja Kaire Leetsar)
  • Üleeestiline online maleturniir Vint Pärnumaa arvestuses  - Andero Remmel, Janne-Liis Tamm, Hendrik Välja, Lisandra Šapkin, Steven Nurk, Oskar Pentma (õpetaja Eiki Lehemets)
  • Pärnumaa MV kiirmales kuni 10 a tüdrukud - Lisandra Šapkin (õpetaja Eiki Lehemets)
  • Pärnumaa maleturniir "Tere, kevad!" - Janne-Liis Tamm (õpetaja Eiki Lehemets)
  • F.Kudu Lastevõistlus 2017 vanuserühmas 2006-2007 T - Viola Hambidge (treener Mati Puust)
  • Pärnumaa meistrivõistlused akrobaatikas - Lisete Linke (õpetaja Vivika Lass)
  • Sügiskross 3x1000m - Kenter Leas, Jakob Jääger, Egert-Ervin Messek (õpetaja Taavi Hämarsalu)

 

II KOHT

  • Pärnu linna matemaatikaolümpiaad - Jakob Läänemets (õpetaja Ene Moppel)
  • Pärnu linna emakeeleolümpiaad - Jakob Läänemets (õpetaja Kait Vesik)
  • 4. klasside inglise keele ristsõnade lahendamine - Rasmus Noormets (õpetaja Margarita Nevidemskaja)
  • Nuputa (7. klass) - Jakob Läänemets, Noel Rünk, Delia Kuldsaar (õpetajad Ene Moppel ja Marge Tuul)
  • Audru valla Koidulaulik - Kennert Kulman (õpetaja kaja Nurk)
  • Audru valla Koidulaulik - Lisete Linke (õpetaja Pille Raudla)
  • Lääne-Pärnu Regionaalne kitarrikonkurss - Günther Andreas Vaaro (õpetaja Tiina Janno)
  • Pärnumaa MV kiirmales kuni 10 a tüdrukud - Janne-Liis Tamm (õpetaja Eiki Lehemets)
  • Pärnumaa maleturniir "Tere, kevad!" - Lisandra Šapkin (õpetaja Eiki Lehemets)
  • Pärnu Kooliliiga MV võrkpallis - Liisa Usta, Madlike Eljand, Merje Nõumees, Laura Kallas, Karolin Viljak, Kertu Killing, Laura Orasmäe, Laura Kurkul (õpetaja Vivika Lass)
  • Pärnu 1.-3. klasside rahvastepalli võistlused - Ando Paugus, Andre Köster, Armin Rebane, Kevin Kuura, Hendrik Välja, Markkus Ristimets, Oskar Pentma, Andero Remmel (õpetaja Taavi Hämarsalu)
  • Pärnumaa Kodutütarde ja Noorte Kotkaste matkamäng Porgandijaht - Karolin Viljak, Kertu Killing, Laura Kalllas, Laura Orasmäe (õpetaja Kai Oraste)
  • Pärnumaa skautide ja gaidide matkavõistlus - Ülari Viljak, Evo Lepp, Kaarel-Martin Seling, Karl-Kristohver Klaassepp (õpetaja Jarmo Tael)

 

III KOHT

  • Pärnu linna vene keele olümpiaad - Noel Rünk (õpetaja Kai Oraste)
  • Pärnu linna osavaldade keemiaolümpiaad - Lisette Välja (õpetaja Ülle Vares)
  • Pärnu linna osavaldade emakeeleolümpiaad - Eliise Ristimets (õpetaja Pille Raudla)
  • Pärnu linna 2.-4.klasside nutivõistlus - Gerli Anete Vaaro, Kenert Jõerand, Hendrik Välja, Andero Remmel, Chris Karpin, Rasmus Noormets (õpetajad Kaja Nurk ja Ruth Kalde)
  • Pärnu maakonna füüsikaviktoriin - Lisette Välja, Noel Rünk, Dener Orissaar, Klaus Oad, Ülari Viljak (õpetaja Marge Tuul)
  • Audru valla Koidulaulik - Elery Aas (õpetaja Pille Raudla)
  • Audru valla Koidulaulik - Kevin Indrek Titson (õpetaja Sirje Mölder)
  • Üleeestiline online maleturniir Vint tüdrukute arvestuses  - Janne-Liis Tamm (õpetaja Eiki Lehemets)
  • Pärnumaa MV kiirmales kuni 10 a tüdrukud - Oskar Pentma (õpetaja Eiki Lehemets)
  • Pärnumaa Kodutütarde ja Noorte Kotkaste matkamäng Porgandijaht - Elery Aas, Laura Kurkul, Karola Rammo (õpetaja Kai Oraste)
  • Pärnumaa Kodutütarde ja Noorte Kotkaste matkamäng Porgandijaht  - Rihard Rokk, Hindrek Saunanen, Mehis Vanamölder, Andre Feldmann (õpetaja Jarmo Tael)
  • Valgamaa Kodutütarde ja Noorte Kotkaste matkamäng Väle Jänes - Günther Andreas Vaaro, Kristel Meriliis Vahtra, Laura Kallas (õpetaja Kai Oraste ja Jarmo Tael)
  • V.Külveti võistlused (kõrgushüpe) - Viola Hambidge (treener Mati Puust)
  • Pärnu linna algklasside kombineeritud teatevõistlus - 

 

ERIPREEMIA

  • Audru valla Koidulaulik -Madleen Rüütli (õpetaja Kaire Leetsar)
  • Audru valla Koidulaulik - Otto Linke (õpetaja Kaire Leetsar)
  • Jutuvestjate konkurss Kratilood - Karoliina Usta (õpetaja Pille Raudla)
  • Teatrifestival Väike Lava näitlejapreemia - Meribel Merila ja Günther Andreas Vaaro (õpetaja Kaire Leetsar)
  • Üleriigilise teatrifestivali näitlejapreemia - Günther Andreas Vaaro (õpetaja Kaire Leetsar)
  • Okupatsioonide muuseumi joonistuskonkursi “Tule Eesti ajaloosaadikuks” pilte eksponeeritakse rahvusvahelisel rändnäitusel Euroopa ja Põhja-Ameerika suurlinnades - Kätlin Saarnak (õpetaja Ülle Vares)