eKool Moodle Google Drive Facebook Audru Vald BussiliiklusMenüü

Neljapäeval, 24. novembril toimus meie koolis vahva folklooripäev! Aitäh õpetaja Ruth ja õpetaja Maie selle toreda ürituse eest!

  

Reedel, 18. novembril toimus Lindi ja Audru Kooli vahel sõbralik jalgpallimatš. Aitäh treeneritele ja lastele põneva mängu eest!

Neljapäeval, 17. novembril käisid meie koolist 3 tublit noort noortekonverenstil "Lahe koolipäev 2016". Aitäh Audru Vallavalitsusele, kes neile seda võimaldas.

 

Kolmapäeval, 16. novembril käis meie koolis külas Marina Kaljurand. Tänutäheks võrratu kohtumise eest kinkisime talle õpilaste tehtud prossi, Tamme talu teed ning 2b klass kinkis kotitäie pärnaõisi ja oma valmistatud kaardi.

Audru kooli 4. klassi ja Lindi kooli 3. klassi näitetrupid käisid 11.-12.11.2016, IX kooliteatrite festivalil "Väike Lava 2016" Viimsi Keskkoolis. Meie kooli noored näitlejad esitasid õpetaja Kaire Leetsare lavastatud "Mutionu pidu". Meie näitetrupil õnnestus saada peapreemia Väike Vaal ning näitleja preemia sai meie Günter Andreas Vaaro. Palju õnne näitlejatele ja aitäh juhendajatele õpetaja Kaire Leetsar ja Kersti Põllu.

  

Esmspäeval, 30. novembril algas meie koolis jõuluaeg, esimese advendi kogunemisel luges jõulujuttu Carmen Mikiver, kuulasime muusikat Delia Kuldsaare ja Karl Mumme esituses ning advendiküünla süütas Audru Püha Risti koguduse õpetaja Tiina Janno.

Kolmapäeval, 25. novembril said Audru Kooli noored anda oma hääle kohalikul noortevolikogu valimistel. 

  

Neljapäeval, 19. novembril toimus Jõõpre Koolis meie valla Koidulauliku konkurss. Traditsiooniks on saanud, et konkursil esitatakse lisaks Koidula loomepärandile ka teiste autorite loomingut. Tänavune Koidula kaasautor oli Merca (kodanikunimega Merle Jääger).

 

Meie naaber Läti, tähistab täna iseseisvuspäeva! Selle puhul soovime oma sõpradele Carnikava ja Grobina koolis; Sveicam Latvijas Neatkarības svētkos! Videotervitust saab vaadata siit!

Audru Kool osales projektis Europe Code Week 2015 ehk Euroopa Koodi Nädalal. Meie koolis toimusid õpetaja Sten Sanga ja Alar Külma juhendamisel programmeerimistunnid keeles Scratch. Õpilastele tutvustati lisaks programmeerimisele näiteid, mida on tehtud Audru Koolis 8. klassi loovtööks infotehnoloogia valdkonnas.

Vanapaberi kogumise auhinnaline ekskursioon Paikre Sorteerimisjaama. Meie koolist läksid sinna 9a klassi õpilased

    

Kolmapäeval, 18. novembril toimus meeleolukas algklasside karneval. Pilte saab vaadata pildigaleriist.

Meie kooli õpilased osalesid lauluvõistlusel "Väike-Canto". Õpilasi juhendas õpetaja Tiia Tamm

.

Vaata rohkem infot SIIT

Aitäh meie kooli tublidele õpilastele, kes on aidanud koolimaja ümber lehti riisuda! Pildil on kooli kõige nooremad abilised tööhoos.