Meie kooli jõulukontsert!

Advendi muinasjutuhommikud

Hea saavutus füüsikas!

Audru Kooli võistkond saavutas maakondlikul füüsikaviktoriinil 3. koha. Kooli esindasid Lisette Välja, Ülari Viljak, Dener Orissaar, Klaus Oad ja Noel Rünk. Palju õnne tublidele tegijatele!

Koidulauliku konkurss

Audru etluskonkursi „Koidulauliku valgel” 2017. a  tulemused

1. - 3. klass

I koht Eva Lepp, õp Sirje Mölder (Audru kool)

II koht Kennert Kulman, õp Kaja Nurk (Audru kool)

III koht Kevin Indrek Titson, õp Sirje Mölder (Audru kool)

Eripreemia

Madleen Rüütli ja Otto Linke, õp Kaire Leetsar (Audru kool)

1. - 6. klass

I koht Florence Loore Ritso, õp Helle Kirsi (Jõõpre kool)

II koht Lisete Linke, õp Pille Raudla (Audru kool)

III koht Eleri Aas, õp Pille Raudla (Audru kool)

Eripreemiad

Mia Mimi Mikko, õp Helle Kirsi (Jõõpre kool)

Carmen Moorits, õp Epp Reinfeldt (Lindi kool)

1. - 9. klass

I koht Liisa Usta, õp Pille Raudla (Audru kool)

II koht Karolin Mets, õp Helle Kirsi (Jõõpre kool)

Teade bussiliikluse kohta!

Kahel hommikul on lapsevanemad ära märkinud, et buss nr 65 ei tule peatusesse Eliise tee (suunaga Pärnu-Audru Kool). Oleme nüüd asja uurinud ja selgus, et seda bussi enam hommikul ei tule. Seega palume lastel valida buss nr 25, mis tuleb mõned minutid varem.

"Programming as an innovative way of learning"

Sel nädalal on Audru Kooli ôpilased Erasmus+ projekti "Programming as an innovative way of learning" raames Prantsusmaal. Projektijuht ja eestvedaja on meie õpetaja Karin Sikkal, õpilasi juhendab õpetaja Sten Sang.

1. SEPTEMBRIST AUDRU VALLAS SÕITVATE LINNALIINIDE SÕIDUPLAANID

Alates 1. septembrist on käigus Audru vallas 2 uut linnaliini:

1. Liin nr. 25 Haigla - Papiniidu - Mai - Riia maantee - Vana-Pärnu - Elu tee - Põllu tänav - Audru - Kaske - Rebasefarmi asula - Põldeotsa - Audru kool.  Audru kooli peatusest tuleb buss ilma pikemalt seismata kohe otse tagasi Kaske peatusse ja edasi sõidab sama teed nagu Audru poole minnes Haigla peatuseni.
  2. Liin  nr. 28 Audru kool - Riia maantee - Mai - Servaku - Paikuse kool. Liin teeb ühe ringi ja on käigus tööpäevadel. Liini marsruut Audrust kuni Papiniiduni kattub täpselt liiniga nr. 25.

Sõiduplaaniga saab tutvuda MTÜ Pärnumaa ühistranspordikeskuse veebilehel http://pytk.ee/10-teated/612-alates-01-09-uued-linnaliinid-audrusse-ja-paikusele.html.

Meie õpilased Laulu- ja Tantsupeol

Audru Kooli õpilased Laulu- ja tantsupeol